Říjen 2011

006. Life´s a bitch ... oh,wait that´s you

23. října 2011 v 10:51 | Lexi |  diary
Ten víkend utíká neskutečně rychle. No není to nefér? Těch 5 dní trvá asi tak rok v mém přepočtu a víkend asi hodinu. Ani se nestačím pořádně vyspat. Zima, zima, zimačka. Už je skoro tu! Ani nevíte jakou mám z toho radost. Ta ranní mlha, večně zamračené počasí. Když jdu ráno do školy tak abych si svítila baterkou. Ale nejvíc se těším na sníh, led, bruslení, vánoce, lyžování. O zimě bych mohla vyprávět do nekonečna ...

Tumblr_letjc3rw7p1qg2dufo1_500_large3x06. Kdo neviděl nečtěte a raději rychle utíkejte na zkouknito! A proč já sakra tohle neumim?! (viz obrázek vpravo). Tuším, že asi všichni považujete Rebekuh za rozmazleného spratka. Tím ona ovravdu je. Barbie Klaus. Ale já ji prostě zbožňuju. Ale na Kath u mě zatím nemá. Stefanovi toho hajzla zatím moc nevěřim. A že ELena je nejsilnější člověk? Ano, má toho hodně za sebou. Ale myslím, že to trošku přehánějí. Michael, Michael, Michael.. já se nemůžu dočkat. Proč musejí díl vždycky zakončit tak abych potom musela celou noc přemíšlet jak to bude pokračovat? Blbá otázka.

Mimochodem. Moc se omlouvám lidem co jsem slíbila design. Ale teď toho mám opravdu moc. Už to není jako v sedmičce. Musím se učit z hodiny na hodinu a každý den máme minimálně čtyři testu. (To už si dělaj prdel, ne? ) A proč chtějí všichni design jako má Aslien na D-MF? TO je ještě blbější otázka. Jo, je nádhernej, originální, prostě dokonalej. Tak já ho zkopčim a Vivina mě uškrtí... Tak dobře, ale nenápadně ...


005. something´s wrong ...

17. října 2011 v 18:30 | Lexi

bad. lovely. whore

to je, ale novinka

004. Point for Klaus!

15. října 2011 v 10:07 | Lexi |  diary
Kdo ještě neviděl 3x05 díl TVD tak ať rychle utíká na zkouknito! Poslední dva díly byly prostě legendární. Asi puknu zvědavostí do příštího pátku.


Rebecca se mi začíná zamlouvat. Připomíná mi Kath. Nejvíc se, ale těším na Michaela. Nechápu proč z něj má Klaus strach. Ještě nechápu jednu věc. Všichni: "Stefan je sračka", "Ať nechá Delenu na pokoji", "Klaus je nemožnej", "Matt je trapnej". Chtete aby Stefan odjel někam hodně daleko, Klaus si zalezl někam do díry a nedal o sobě vědět? Aby si ste si konečně užily Deleny. Nebyla by to trochu nuda? Představte si celou sérii jako ... " Ahoj Damone už jsi doma? Anó má ženuško. Chceš si dát k obědu sáček typu A nebo B? Víš že mám nejraději 0 lásko. Příběh by skončil.

tumblr_lt2mz5yPT11r4dh2zo9_r1_250.gif (245×138)

Nejsem Delena, ani Stelena. Ale přece nemůžete jen tak říct "Stelena je sračka".


003. Legen ... wait for it ... Dary!

7. října 2011 v 19:23 | Lexi |  diary
Ahoj! Už píšu zase. už po druhý. To bude asi rekord. Tenhle den byl úplně boží. Z dějáku za 1 z fyziky za 2 a 2. Nečekaný úspěch!! Ale, ten diktát jsem tak trošičku hodně posrala. No uvidíme. Zítra pojedu ke kámošce. Půjdeme na nějakou výstavu a pak u ní přepím. Strašně se těším. Už to plánujeme asi měsíc.

tumblr_lhgsd6Kfyo1qaz991o1_400.jpg (400×394)

Ty grafy jsou prostě úžasný. Asi napíšu článek s milióónama grafů.

Vim že už je to trochu starší záležitost, ale proč museli zrušit The Nine Lives of Chloe King? To se diví, že když začnou vysílat někdy o prázdninách, že mají malou sledovanost? Vždyť většina lidí byla někde v háji. Děsně mě to štve. Odteď na abc nekoukam.Koukáte na How I met your Mother na coolu? Já ano. Nemám čas pouštět si ty nové díly na počítači tak musím přetrpět ty , které jsem už viděla a doufat, že budou vysílat i novou sérii.


Barney je prostě boží. Není co dodat. Moc se mi líbí páreček Barney + Robin. Už se moc těším na nové díly. Článek celkem o ničem. Jsem si toho vědoma. Prosím neukamenovávat..

002.Study. . .stud. . .stu. . .st. . .s. . .sl. . .sle. . .slee. . .Sleep

4. října 2011 v 21:19 | Lexi |  diary
Nazdar! První měsíc otravné školy máme za námi. U nás bylo září docela v klídku. Teď teprve začíná to pravé peklo... Jak to proběhlo u vás? Já si můžu jen odšktávat týdny nad postelí. Už pouze 9 měsíců. A pak se budeme flákat. Já se tak těším. Ale mnohem víc se těším na zimu, vánoce, bruslení... Většina lidí, když se jich zeptáte na jejich oblíbené roční obdobýí bez rozmýšlení řekne léto. Já na léto vidim jen dvě pozitiva. 2 měsíce klidu + nějaká ta dovolená u moře. Vždyť zima je tak nádherná. Kabátky, kozačky, bruslení, vánoce, slivestr, plískanice, neustálé padání na zadek .... dokázala bych tady jmenovat až do aleluja. Jsem typycký pesimista. Asi podle toho utvořím nový design.


Už se těším až Damon začne být zase Damon. Páni to jsem zase vymyslela větu. Už mě nebaví to jeho věčný srkání krve z pytlíku a strachování se o Elenu. Kde je ten Damon z první série? Zato Stefan se mi začíná líbit. A moc se těším na Katherinin návrat na scénu. Přece jenom je to má oblíbená postava.


Dneska Big Bang Theory! Moc se těším. Ten seriál fakt miluju. Hlavně Sheldna. Nejde se nesmát . Akorát mě štve že na Coolu vysílaj od druhý série. Vždyť tu jsem už dávno viděla!

Škola. Tenhle tejden fakt záhul. Osm testů v jednom tejdnu. Už mě nic nepřekvapí. Maximálně další test. Omlouvám se lidem, kterým jsem slíbila lay, ale opravdu když přijdu domů po čtvrtý ( v lepším případě ) tak se budu učit. Nebudu se vám patlat s layem. Doufám, že to chápete.

Užijte si ty nádherné dny ve škole! Adios..