Listopad 2011

~ Breaknig Dawn

29. listopadu 2011 v 17:49 | Lexi |  ~filmy
Vím, že tímto článkem riskuju ukamenování, uškrcení, ušlapaní nebo jiný způsob davové smrti, ale svůj názor na tento dlouhoočekávaný a oblíbený film sdělit musím. Dlouhý článek to nebude, vezmu to rychle stručně.


Nelíbil se mi. Vytkla bych mu tolik chyb a nedostatků (podle mého měřítka), že bysme tu mohli být až to rána. Za prvé: Zabilo by je kdyby přidali alespoň 30 minut? Vynechali tolik důležitých scén, že mě to už sakra nebavilo. Za druhé: Přišlo jenom mně, že je to jak němý film? Vždyť tam vůbec nemluvily. Ty dialogy jednou na 15 minut už mě začali udírat k smrti. Prostě nuda. Snad jediná scéna, která ušla byl porod Belly. Druhá věc co me líbila byly šaty, což nijak nemění zpracování filmu, který mě tentokrát hodně zklamal ...


Jak jsem řekla. Rychle stručně. Nebudu vás nudit dlouhými výžblebty. Závěr? Rozbřesk mě zklamal a doufám, že druhá část nebude tak na houby ...


010. I need a portfolio .. now!

23. listopadu 2011 v 21:02 | Lexi |  diary
Možná vás to překvapí, ale já nechci jít na gympl. Nejsem studijní typ. Věřte mi, že sem to zkoušela, ale ta pitomá fyzika mi nci neříká a ani ostatní předměty ... možná až na děják. Vždycky prolezu s odřenýma ušima. Abych vám to trochu ujasnila jsem v 8 třídě (asi si říkáte jaký sem blbý děcko) a příští rok budu dělat zkoušky na střední školu. A když slyším svoji kamarádku co se minulý rok hlásila a dostala se na gymnázium tak se mi tam ani trošičku nechce. Ale docela mě štve jak pořád všichni omýlají jak to maj děcka na gymplech těžký a jak mi máme být šťastný, že jsme ještě na základce. Oni se toho opravdu neučí o moc víc než my. Dokonce mají to studium takové pohodlné. Třeba když chybíte dva týdny tak máme 14 dní abyste si doplnili všechny testy a na nás to vždycky vychrlí už první den. Nebo každý den píšou max. 2 testy. No je to fér? My píšeme vždycky min. 3 ale většinou to dotáhneme na 4. Také máme několikrát týdně do půl pátý. Oni maj jenom jednu odpo. jen do půl čtvrtý. Z fyziky se učej totální primitivnosti a v chemii si hrají s bublinkama. A nemyslete si že sem si to vymyslela.


Chci jít na uměleckou školu. S oborem Multimédiální tvorba. Už jsem si jednu našla, ale berou jenom 30 lidí. Nevim jestli na něco takovýho mam. Neumim moc dobře kreslit a talentovky jsou tu hlavní. Jasně možná jsem nejlepší z ročníku, ale to by byl skoro každý v naší škole, kde výkresy vypadají jako z mateřský školy. Potřebuju potrofolio .. a hodně dobrý portfolio.

Brain,design,fonts,sex,silhouette,thoughts-142882db3141aa076da098f6bf89d744_h_large

009. Irsko x Finsko

20. listopadu 2011 v 14:05 | Lexi |  diary
Moji rodiče se možná budou hlásit na služební pobyt. De o čtyři roky v nějaké zemi, v které jsou samozřejmě vhodná místa. V úvahu připadá irsko a finsko. Ale já chci do Kanady ! :D Kam byste jeli vy kdybyste měli na výběr?

Ireland_large
irsko

Beautiful-december-finland-helsinki-snow-winter-favim.com-103058_large
finsko

???

008. Gratulace příjmám i poštou ..

17. listopadu 2011 v 11:22 | Lexi |  diary
Hóódně dlouho jsem se neozvala. Omlouvám se, ale stejně to nikdo nečte takže to vyjde nastejno. Minulý týden jsme psali dvě čtvrtletní práce z matiky a češtiny a čtvrletní slohovku. Jsem na psaní slohů totálně tupá, nedokážu napsat ani dopis, takže si to asi umíte představit. Jelikož máme učitelku novou tak nám řekla že k nám bude poprvé schovívavá a světe div mam za jedna. Matiku jsem dala za dva, ani si neumíte představit jaká to je úleva. Včera jsme dostali češtinu a jeden bod a mam trojku ! Fakt lituju mích kámošek, které ten jediný bod připravil o dvojku. Měla jsem prostě štěstí, ale odečetla nám asi pět bodů za to že jsme tam neudělali svorku? ! :D


Mlha nebo-li smog. Já nechápu co proti tomu všichni máte? Jasně je to nezdravý, ale spíš vadí prostě mlha, tma, zima a pošmourné počasí. Statusy na facebooku už mě s tím serou "Já chci konečně léto!", "Nesnáším tohle počasí!". To jsem jediný normální člověk, který tohle počasí miluje? :D Vždyť je to nádhera, Všechny stromy jsou bílé, není vidět na tři metry dopředu. Když vejdete ven tak vás do nosu uhodí ta štiplavá zima. Miluju to.

Tumblr_lp1re7uzhr1qbl0oto1_500_large

007. Užijte si svůj první bankovní styk

2. listopadu 2011 v 14:10 | Lexi |  diary
Užijte si svůj první bankovní styk. Už vás to taky tak sere? Ať du kamkoliv tak to na mě vžycky vyjede.Asi už nevěděj co vymyslet když přijdou s tokavouhle úchylárnou :DD Už z toho magořim. áá, já jsem tak líná. Na nic se nedokážu soustředit. Už bych se fakt měla podívaat na ty odmocniny a napsat ten sloh, ale já pořád čumim do obrazovky a nevnímam. Prostě to nejde. Chci být jako moje sestřenice. Ta má úžasný život. Vystuduje tady tu nejlepší střední. V pátek má osmnáctiny a pak si frnke někam do new yorku, londýna dublinu nebo já už nevim kam to říkala. A ještě k tomu je neskutečně prachatá.

Tumblr_lrj9udqvmq1r30ykao1_500_large

Svatá pravda. Tim mě Damon fakt nasral :)) Ale musíte uznat, že Lexi byla v 3x08 úplně nejbožejší. Nevíte kam se schovala Kath s Mikaelem? Už jsem asi dva díly neviděla ...

Tumblr_ltnsbx963r1qcfl01o1_500_large

Co ste dělali na Halloweena? Strašně bych chtěla být na H. někde v americe nebo někde kde se slaví. Chci se převlíct za Červenou karkujku nebo Ninju :D Ale to se asi nikdy nestane ... Jen kdyby někdo ze známejch uspořádal příští rok nějakou práty. To by bylo fájn :) Přemýšlím o tom že sem dám svoji fotky, abych odehnala nějaké ty návštěvníky co mi tu zbyli. Každopádně se máte na co těšit..

Tumblr_layyhiboj21qbgalro1_500_large