010. I need a portfolio .. now!

23. listopadu 2011 v 21:02 | Lexi |  diary
Možná vás to překvapí, ale já nechci jít na gympl. Nejsem studijní typ. Věřte mi, že sem to zkoušela, ale ta pitomá fyzika mi nci neříká a ani ostatní předměty ... možná až na děják. Vždycky prolezu s odřenýma ušima. Abych vám to trochu ujasnila jsem v 8 třídě (asi si říkáte jaký sem blbý děcko) a příští rok budu dělat zkoušky na střední školu. A když slyším svoji kamarádku co se minulý rok hlásila a dostala se na gymnázium tak se mi tam ani trošičku nechce. Ale docela mě štve jak pořád všichni omýlají jak to maj děcka na gymplech těžký a jak mi máme být šťastný, že jsme ještě na základce. Oni se toho opravdu neučí o moc víc než my. Dokonce mají to studium takové pohodlné. Třeba když chybíte dva týdny tak máme 14 dní abyste si doplnili všechny testy a na nás to vždycky vychrlí už první den. Nebo každý den píšou max. 2 testy. No je to fér? My píšeme vždycky min. 3 ale většinou to dotáhneme na 4. Také máme několikrát týdně do půl pátý. Oni maj jenom jednu odpo. jen do půl čtvrtý. Z fyziky se učej totální primitivnosti a v chemii si hrají s bublinkama. A nemyslete si že sem si to vymyslela.


Chci jít na uměleckou školu. S oborem Multimédiální tvorba. Už jsem si jednu našla, ale berou jenom 30 lidí. Nevim jestli na něco takovýho mam. Neumim moc dobře kreslit a talentovky jsou tu hlavní. Jasně možná jsem nejlepší z ročníku, ale to by byl skoro každý v naší škole, kde výkresy vypadají jako z mateřský školy. Potřebuju potrofolio .. a hodně dobrý portfolio.

Brain,design,fonts,sex,silhouette,thoughts-142882db3141aa076da098f6bf89d744_h_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 best-actresses best-actresses | Web | 24. listopadu 2011 v 2:52 | Reagovat

ááá na ten gympl chci:D Kde je v Praze ?:D Já jsem snad na tom nejhorším:(( Na doplnění máme den ,testy píšem taky pořád a každý den máme do 4 pokud něco neodpadne :( Aáá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama